Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstek ve Öneriler

+11
lalackles
LittleMonster
~GirL In The MirroR~
pff_xP
...The.ßLue.ßutterfLy...
GeNcAy
10-UR
Queen
Admin
Mrs Salvatore
CresceNDo~
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:23 pm

Çok teşekkür ederim senin sayende yapabildim Bengisu google da ismimiz gözüküyo 1.ci sırada
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:24 pm

Evet başarıcam elimden geleni yapıcam teşekkür ederim size
LittleMonster
Süper Moderatör
Süper Moderatör
LittleMonster

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:42 pm

miss_lady demiş ki:
Konu ne konuşulan ne..
iyice sohbet olmuşş bura...
benim bir isteğim var..fan club bölümü..

Alışsan iyi olur o zaman
http://geceeviturkey.yetkinforum.com/forum.htm
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:16 pm

Hey benim bir isteiğim var
Şu sitenin rengini değiştire bilirmisin kardeşim??
miss_lady
Moderatörler
Moderatörler
miss_lady

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 8:07 am

LittleMonster demiş ki:
miss_lady demiş ki:
Konu ne konuşulan ne..

Alışsan iyi olur o zaman

Eğer her konuda böyle sohbet edilecekse açılmış olan Sohbet bölümünün bir anlamı yok! Forum forumluktan çıkar!
Admin
Adminstrator
Adminstrator
Admin

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:12 am

"miss_lady" sana katılıorm. İstek ve Öneri bölümü sohbet etme yeri deil. Yakın zamanda rahatça sohbet etmek için bir bölüm açacağz. Sizden tek isteğim konu dışında konuşmayın Smile
Berna
http://vampiristler.yetkinforum.com
Admin
Adminstrator
Adminstrator
Admin

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 10:15 am

deadly demiş ki:
Hey benim bir isteiğim var
Şu sitenin rengini değiştire bilirmisin kardeşim??

Cnm sitenin rengini değiştiremeyiz.

Berna
http://vampiristler.yetkinforum.com
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 1:32 pm

1.Sitenin rengini değiştiremeyiz gayet güzel ve hoş bir renk başka renk güzel olmaz
2.Herkezin rahatlıkla konuşabiliceği bir bölüm açılcak.
LittleMonster
Süper Moderatör
Süper Moderatör
LittleMonster

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:07 pm

miss_lady demiş ki:
LittleMonster demiş ki:
miss_lady demiş ki:
Konu ne konuşulan ne..

Alışsan iyi olur o zaman

Eğer her konuda böyle sohbet edilecekse açılmış olan Sohbet bölümünün bir anlamı yok! Forum forumluktan çıkar!

Hadi ya!! O yüzden mi yetkinforum birincisi haline geliyor site.Asıl sitelerin başarısız olmasını sağlayan böyle kurallardır.Ben her yerde konu olursa konuşurum.
miss_lady
Moderatörler
Moderatörler
miss_lady

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:11 pm

Bu forum kuralları ihlal etmek oluyor..daha nice bir sürü forumlar birinci ama birinci olmalarını sebebi önüne gelen her konuda muhabbet etmeleri değil!
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:20 pm

Forum kuralları yok Ahmet haklı onların böyle konuşması sayesinde üyeler çoğalıyor kurallar üyeleri bozuyo üye olmak istemiyorlar isteyen istediği gibi konuşur
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:26 pm

Tamam konu kapansın senin dediğinde doğru Sevgi ama kurallar yüzünden kimse üye olmaz kuralları sevmiyorlar kurallar yok ama küfür içerikli olursa tabikide uyarılcak o yüzden istediğiniz gibi konuşabilirsiniz bu konuşmalar sayesinde sitelerde üyeler çoğalıyor
miss_lady
Moderatörler
Moderatörler
miss_lady

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:31 pm

elbette her konuda konuşulsun ama konuyu saptırılıyo..kendi aralarında bir muahbbete dönmüş resmen..bu aşırı bir forum kurallı değil ki..meselea bi yeni üye var ve bi konu arıyo milletin muhabbetinden ne aradığını nerden bulacak..bu forumda düzensizliğe yol açar..ama tamam öyle olsun..sizin bildiğiniz gibi..şimdiye kadar bi sürü foruma üyeyim ve hepsi bu tip kurallardan memnundur..çünkü gerçek anlamda düzeni sağlıyor..ve tamam artık yorum yapmıyorum ben!
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:46 pm

Yorum yap bizde o kadar çok siteye üyeyiz bu konuşmalar
üyelerin dikkatini çekiyo ve üye sayısı artıyor
üye kuralları yüzünden kaç kişi gitmişti üye olduğum bir siteden kuralları sevmiyorlar eğer küfür filen olursa tabikide uyarılcak
LittleMonster
Süper Moderatör
Süper Moderatör
LittleMonster

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:30 pm

miss_lady demiş ki:
elbette her konuda konuşulsun ama konuyu saptırılıyo..kendi aralarında bir muahbbete dönmüş resmen..bu aşırı bir forum kurallı değil ki..meselea bi yeni üye var ve bi konu arıyo milletin muhabbetinden ne aradığını nerden bulacak..bu forumda düzensizliğe yol açar..ama tamam öyle olsun..sizin bildiğiniz gibi..şimdiye kadar bi sürü foruma üyeyim ve hepsi bu tip kurallardan memnundur..çünkü gerçek anlamda düzeni sağlıyor..ve tamam artık yorum yapmıyorum ben!

Acaba neden memnun? Bilmedikleri için olabilir mi?Biz şundan bahsetmiyoruz örneğin

A:Yeni Smile'lar eklensin istiyorum

B:Galatasaray 1-0 yeniyor duydun mu?

Böyle birşey tabii ki de yasak.

Ama dikkatli incelemek gibi bir yeteneğin varsa orada muhabbetin nasıl başladığını görebilirsin.Böyle muhabbetler olmazsa site eğlenceli olmayacağı için başkaları neden üye olmak istesin.Eğer sen bir müdür gibi kurallar içerisinde olmak istiyorsan keyfin bilir.Önüne geleni uyar sende uy.Bakalım ne kadar eğlenebileceksin.

Ben yine aynı şekilde konuşmamı sürdüreceğim.Yorum yapıp yapman sana kalmış ama eğer bir şeyde haksız bulunduğun zaman her zaman geri çekilirsin hayatını yaşayamazsın.Eğer hala istemiyorsan böyle olmasını kalıp mücadele et.Ama her şey bir günde sonuç vermez.
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:36 pm

Ahmet haklısın Ahmet senle aynı düşünüyorum zaten üyemiz az birde kurallar olursa kimse olmaz hem böyle bu tür konuşmalar sitemize üye çeker üyelerimiz çoğalır
miss_lady
Moderatörler
Moderatörler
miss_lady

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:36 pm

siteler zaten eğlenmek içindir elbette muhabbet edilmeli ama belli bir yerden sonrada abartılmamalı diye düşünüyorum..
kuralcı bir insan değilim..muhabbetin fazla ileri gitmiş olduğunu düşündüm ve düşüncemi belirttim..
site nasıl ilerleyip yönetilmesi bana kalmış birşey değil..siz bilirsiniz gerisini.. sadece dediğim gibi belirtmek istedim..
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:39 pm

Tamam o zaman sadece düşünceni belirtmişsin Ahmet yine aynı şekilde konuşcak ve konuşmaya devam edicek
konu kapansın
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 8:44 pm

kurallar yok derken tam olarak neyi kastediyorsunuz ? konunun biraz dışında kalmışım
Vampir
Üye
Üye
Vampir

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 3:37 pm

Sitenin içeri çok güzel ama görünüşü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Başlıktaki resimayrı , konular için olan resim ayrı profil , giriş , çıkış için olan yerinm resimleri ayrı , yani tema resimlerinin hepsi değişik olmazki çok karışık görünüyor . İsteğim daha düzenli bir tema Smile
Tema hariç bir sıkıntım yok site gayet güzel Smile
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:28 pm

bu kdr kısa sürede bu kdarı anca yapılabiliyo bence karışık deil sonuçta aradığını bulmana engel olmuyosa bi sorun yok Wink
Vampir
Üye
Üye
Vampir

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:32 pm

Yok canım aradığımı buluyorum o kadar da kötü değil sadece düzensiz , daha sonralara doğru düzeltilebilir belki Smile
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:34 pm

Bence tema düzenli hiçbirşeyde karışık değil istediğini bulabiliyorsan sorun yok içeriği önemli sonuçta

üyelerimizin istediği önemli ama şimdilik bu temayla devam etcez içeriğii beğendiğin için teşekkürler
Vampir
Üye
Üye
Vampir

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:35 pm

Zaten hemen değişsin dememiştim site büyüdükçe değişir Smile
Şizofren
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Şizofren

MesajKonu: Geri: İstek ve Öneriler   İstek ve Öneriler - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:37 pm

En Kısa Zamanda Daha İyi Bir Tema Yapmaya Çalışırız

İstek ve Öneriler
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki