Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kayıp Ruh..

3 posters
YazarMesaj
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

Kayıp Ruh.. Empty
MesajKonu: Kayıp Ruh..   Kayıp Ruh.. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 2:13 pm

Eci Yapım Onurla Sunar!

Kayıp Ruh.. Ruhnedir

Hep hayatımın deişmesi için yalvardım allaha belki hayatım degişir diye.
Galiba hayatım deişiyor hemde bana acı çektire çektire.
Gözlerinde kayboldum her sana bakışımda.
Elini her seferinde tutuqumda sen benimsin sonunda diyorum aptalca.
Bir qün elin elimden kayacak.Belki ilk sen bırakacaksın elimi belki ilk ben.
Seninle o yürüdüqümüz yollar varya hani bana her seferinde bakıp
Seni seviyorum dediqin birbirimize sarılıp saatlerce oturduqumuz o park varya.
Hepsi hayalimin bir ürünü sen hiç bir zaman benim olmadın.
Sen her zaman karanlıqın ve kötülüqn tarafındaydın.
Beni oyalayıp hata yapmamı saqladın.
Aferin sana bunu kolayca başardın.
Hayatım qerçekten deişti qaliba hiç bir şey qeride kalmadı.
Senden,Benden ve sevqimizden başka.

Karakterler:
Kızlar.
[Dealdy]Nefes:
Kahkülleri düz ama saçının geri kalanı dalgalı kalçasına kadar qeliyo saçı biraz turuncu kapalı kahverenqi saçları var.Koyu kahverenqi qözleri var.Tahmin ettiqinizden de çok duyqusal asi kavqa etmeyi çok sever.1.75 boyunda .Pis alışkanlıkları yoqtur. (nihahaha)16 yaşında.Kafasına eseni dinler.
Pisikopattır.Yabancı şarkı delisidir.Kellan lutz hastasıdır.(bu özellik bana yahu)süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği var.Pembe dudaklı.
[tuqchee!!!] Tuqçe:
sırtına kadar qelen düz kızıl saçları 1.70 boyunda acık kahverengi qözlü.İnsanlarla çabuk arkadaş olabilir.Çok seçiçidir.Alışveriş delisi bir kızdır.Rock dinler.şeker tatlı.17 yaşında.Çillop qibi hatun valla.robert pattinson hastasıdır. süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var.
[handan]Nisan:
Zümrüt yeşili gözleri çikolata kahvesi dalgalı saçları var.Boy 1.72 duygusal olsun tatlı sevecen şeker.17 yaşında.Yemede yanında yat desem.Kafasına eseni dinler.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var
[(_ALiCe_CuLLeN_)]Sinem:
17 yasında omzunlarına kadar qelen sarı saçları mavi gözlü saçları lüle lüle aralarında siyah var 1.72 boyunda.İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kalın kırmızı dudakları var.
[_black_angel_]Heyra:
siyah saçlı siyah gözlü beyaz tenli 1.75 boyunda ketum biri içine kapanık...İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve kırmızı dudakları var.
[sekerkiss07]Beyza:
16 yaşında.sırtına kadar sarı saçları qelen yeşil gözlü süper bir fizik uzun boylu 1.80 falan İyi kalpli seksi zengin.süper manyak erkeklerin ağzını akıtacak bi fiziği ve pembe dudakları var.Kaçık deli dolu ve Pisikopattır.Yabancı şarkı delisidir.Kellan lutz hastasıdır ve nefesle ikizdir.(pınar bu sana süpriz oldu dimi) yani lafın qelişi ikizler birbirine benzemeseler bile sözleri ve davranışları hatta dinledikleri şarkıları ya işte kısaca herşeyleri aynı ama aşk konusunda biraz farklılar yani qerisi bla bla bla birbirini tamamlıyorlar kısaca.Ancak bu kızın pis alışknlıkları var.Yani disco felan qitme yani kötü anlamyın sölim.
[gecenin kızı]Ebru:
Buqday tenli.17 yaşında.Beline kadar qelen siyah saçları ve mavi qözleri var.Süper bir kız.Çok bilqili teknoloji alanında hiç tahmin edemiyeceqiniz şeyleri biliyor ve yapabiliyor.Seksi şey xD uzun boylu incecik çıtı pıtı bir şey rock dinler.
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

Kayıp Ruh.. Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Ruh..   Kayıp Ruh.. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:41 pm

Çok güzel hele ismi süper
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

Kayıp Ruh.. Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Ruh..   Kayıp Ruh.. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 3:42 pm

Saol Göksucuğum
Tuğba
Site Lady
Site Lady
Tuğba

Kayıp Ruh.. Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp Ruh..   Kayıp Ruh.. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:38 pm

ayy bu hikaye çok güzel Very Happy

Kayıp Ruh..
1 sayfadaki 1 sayfası