Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Medusanın Laneti.Kehanet...

3 posters
YazarMesaj
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

Medusanın Laneti.Kehanet... Empty
MesajKonu: Medusanın Laneti.Kehanet...   Medusanın Laneti.Kehanet... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:05 am

Medusanın Laneti.Kehanet... Medusajolie10707

İnsanoğlu ırkı her zaman sağdıktı büyücülere ve klanlara,saygı duyarlardı ve onları kendileri gibi görürler yada görmeye çalışırlardı.Eski günler o kadar güzeldiki.. Önceden bilinene bir sürü efsane vardı ama bu efsaneler gerçek değildi.Tek bir efsane hariç,Yerin 7 kat derinindeki o gizli sırrı sadece 6 çaylak öğrenmişti..Medusa,Baltazar,Willam,Ellizabeth,Maxim ve Katelyn..Hepsi bu görev için yüzyıllardır tanrılar tarafından bekleniyordu.16 yaşından sonra,Ben Vladamir olmak üzere onlara durumu açıklamış ve onları eğitim sürecine koymuştum.Medusa bir büyücü,Baltazar ve Maxim savaşçı,Katelyn ise bir fişacı olmuştu.Benim en büyük düşmanım Abigal’dı..Kötü ve güçlü bir büyücüydü.Onu herkez öldürmeye çalışırken bir kişi bize ihanet etti..Medusa….Ellizabeth Abigal’ı öldürmeye çalışırken Medusa onu öldürdü..O gün onu Lanetledim..Oncak o bize ihanet etmeden önce doğum yaptı…Destiny adında güzel bir kız dünyaya getirdi.Ve Katelyn’a doğum yaptı kızının adı Ashlee oldu…
Ve işte o gün kehanet doğruladı her şeyi..
Destiny ve Ashlee’yi sonsuza kadar birbirine bağladım.
Bu büyü ancak Medusanın Laneti bozulursa Destiny ve Ashlee’nın bu bağı çözülecek.

“Medusa…” dedim.O dizlerinin üstüne çökmüştü ve başı eğikti.
Bir şey demedi.
“Seni lanetliyorum..Bu laneti ancak kızın Destiny ve onun ölümsüz arkadaşı Ashlee bozabilir..” dedim ve o büyülü sözleri söylemeye başladım.
Ve o anında yok oldu…Artık o gerçek bir efsane oldu…
Medusanın Laneti..İnsanoğlu bunları zamanlı hikaye gibi görmeye başladı ancak gerçekti….Destiny ve Ashlee’yı Baltazar Maxim ve Katelyn’dan aldık..
Ve onu ileriki zaman taşıdık…
Bu ikiz kızların ikisindede dövme yapılı..
Destiny’nin kolunda yılan dövmesi
Ashlee’nin kolunda ise ejderha dövmesi var…
Ve onlara yardım etmesi için Seni görevlendiriyorum Pegasus...

Medusanın Laneti.Kehanet... Xfisiltixpegasusfromwat
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Medusanın Laneti.Kehanet...   Medusanın Laneti.Kehanet... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:23 am

Süper tanıtım
Tuğba
Site Lady
Site Lady
Tuğba

MesajKonu: Geri: Medusanın Laneti.Kehanet...   Medusanın Laneti.Kehanet... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:51 am

vaay çok güzel yaa Very Happy
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

MesajKonu: Geri: Medusanın Laneti.Kehanet...   Medusanın Laneti.Kehanet... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:50 pm

Sağol'un Very Happy
Tuğba
Site Lady
Site Lady
Tuğba

MesajKonu: Geri: Medusanın Laneti.Kehanet...   Medusanın Laneti.Kehanet... Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:41 pm

ne demek eci Very Happy

Medusanın Laneti.Kehanet...
1 sayfadaki 1 sayfası