Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı

5 posters
YazarMesaj
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Empty
MesajKonu: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:41 pm

``1.bölüm bekleyiş``
Bekle bekle gelmedi 25. doğum günüm...O sonsuz bir yirmi beşliğin içinde,ben sonsuz bir boşluğun...Pardon saçmalıyorum di mi?Tamam anlatmaya başlıyorum 25. doğum günümü bekliyorum çünkü bir büyücüyü seviyorum...Ah Tanrım ben bir aptalım biliyorum ama gönül bu ota da konar pisliğe de...Tam küfür özürlüsüyüm bok bile diyemiyorum...Bu yaşıma kadar Yalçın'la tek kelime bile etmedim çünkü ben 25.yaşıma geldiğimde bile beni kardeşi gibi görmesinden utanıyorum.Arkadaşlarım bana ``Kızım sen delisin!`` diyorlar.Gerçi bende kabul etmiyor değilim ama...Cehennemin dibine kadar yolları var nede olsa yarın 25'im yani artık onla konuşabilirim!Gülümsedim.Ama bir türlü uyuyamıyorum çünkü 17 yaşımdan beri bu günü bekliyordum.O zamanlar onla konuşamazdım çünkü zamanlar fiziksel olarak 8 yaş büyüktü şimdi değil.
Bunları düşünürken Rosey-Love şarkısını dinliyordum ve birden uykuya daldım...
Aman Tanrım saat 13:30 hem işi kaçırdım hem de partime bir buçuk saat kaldı.Hemen kuaföre koşmalıyım.Üstüme parti kıyafetimi geçirip çıktım.İyi ki gece sıkıntıdan her şeyi hazırlamıştım.Kıyafetim büyüleyiciydi kendi kendime ``Kızım seni görüp de kendini cennette sanmayacak kişi yok!!``kıkırdadım.Cidden de elbisem mükemmeldi kırmızı dizimin 8 parmak yukarısında parlayan dekolteli bir elbiseydi.Ve olan oldu Yalçın'la çarpıştık.Aman Tanrım!!!!!!!!
``Üzgünüm seni görmemişim o kadar acelem vardı ki dikkat edecek zamanım olmadı sen Yalçın'sın değil mi?Benim bugün doğum günüm de onun için koşuyordum ``dedim.Herhalde benim aptal olduğumu sandı ne kadar çok ve aptalca konuştum.Lanet olsun lanet olsun!!!
Gülümsedi.``Evet,ben Yalçın'ım ayrıca doğum günün kutlu olsun.Sen de Duru olmasın sonunda seninle tanışabildiğime memnun oldum.``Yine gülümsedi.Bense sadece moron gibi başımı salladım.
``Kaç yaşına giriyorsun?``dedi
``25``dedim
Beni baştan aşağı süzdü...Ve uzun süre bacak ve göğüslerimde oyalandı...
``Güzel bir doğum günü kızı ha...`` gülümsedi.Baştan aşağı kızardığımı hissettim.
``Teşekkür ederim``dedim
``Hem de utangaç...``dedi. Daha kızardım ve gözlerimi yere diktim.Kahkaha attı.Sinirlenmiş bir biçimde gözlerimi ona kitledim.
``Neden gülüyorsun bana?``dedim.
``Gülüyorum çünkü şaşkınım,şaşkınım çünkü,buraların en güzel ve kimseyle çıkmayan bir tanrıçayla konuşuyorum... Benle 8 yıldır ilk defa konuştuğunun farkında mısın?``Tekrar kahkaha attı.Bense şaşırmış bir halde onu izliyordum...
``Pek de konuşuyorum sayılmaz sanırım...Çünkü ben anlatıyorum ama o kadar....`` dedi.Suratı asılmıştı.
``Şey......ben çok şaşırdım da ondan konuşmuyorum``Ne diyorum ben?
``Ah... Duru neden şaşırıyorsun ki.... Şu anda yüzünde hiç bir makyaj yok fakat bir Tanrıça gibisin``bunları söylerken o kadar yakınıma gelmişti ki tenlerimiz birbirine dokunuyordu....
``Anlamıyorum``Cidden anlamıyordum.
``Ya da anlamak istemiyorsun.Hey bu arada ben de doğum gününe gelebilir miyim?``dedi.Allahım hediyene bayıldım!!!
``Tabii.Saat 15.00 de.Evimi biliyor musun?``dedim.
``Evet,biliyorum``dedi.Zaten o bilmese bile büyüleri biliyordu...
``O zaman görüşüz``dedim
``Duru?``dedi
``Evet.``
``Şey.....ııııııı sanırım söyleyemeyeceğim``kalbim duracak gibiydi....Sanırım benden hoşlandığı söyleyecek!!!!!
``Bana söyleyebilirsin.Ne oldu?``söyle hadi
``Sanırım göstersem daha iyi``tek kaşımı kaldırdım.Tanrım sanırım beni öpecek dedim ki bir şeyler mırıldandı ve havada bir yazı ortaya çıktı.``Ben bir büyücüyüm``offff ben de başka bir şey sanmıştım!!
``Bunu zaten biliyordum``dedim.Gerçi arkadaşlarım bunu bilmezlerdi bana deli demelerinin sebebi 25 yaşına geldiğimde onun 33 yaşına gelecek olması bunun hiçbir şeyi değiştirmeyecek olması onun bana bakmayacağı bilmeleri ve bakarsa da yaşı takmamın delice olacağı yüzündendi...
``Biliyor musun?``dedi.Kaşları hayretle kalkmıştı.
``Bilmemem mi gerekirdi?``dedim,benimde kaşlarım kalkmıştı...
``Senden başka kim biliyor? ``dedi
``Bilmiyorum....``dedim
``Kimseye söylemedin mi?``dedi sanki hayatının en önemli olayıymış gibi bakıyordu.
``Hayır``harbiden böyle bir olayı birine niye söylememiştim?Ama söyleseydim beni deli sanarlardı.
``Niye?``dedi.
``Bilmiyorum, söylememi mi istersin?``dedim
``Kesinlikle hayır!``o kadar sert söylemişti ki çok korktum!
``Üzgünüm....Seni korkutmak istemezdim.Peki sen nerden öğrendin? ``bana sarıldı fakat ben geri çekildim .Şaşırdı ama birşey demedi.
``Ben senin buralara taşındığın günün gecesi rüyamda senin ne olduğunu gördüm.17 yaşındayken bana,sen gelmeden iki gün önce bir büyü yapılmıştı.O günden sonra ben senin ne olduğu öğrendim yani aslında sen gelmeden önce ben senin geleceğini biliyordum`` dedim
``İlginç.Neyse ben bu konuyu araştırırım...`` dedi
``Partinden sonra benimle bulutların ve yıldızların içinde yüzmek ister misin?``gülümsedi.
``Ay'da varsa gelirim``dedim.Ve ben de gülümsedim.
``Var.Onlar olsun olmasın ordaki en güzel şey sensin ve dünyadaki....``kesin pancar gibi oldum.
``Ya,kesin``dedim
``Bana inanmıyor musun?``bunu söylerken elini yüzümde gezdirdi.Ve gittikçe yakınlaşmaya başladı ve ben o sırada kendimi geri çektim.
``Bana niye bu kadar yaklaşıyorsun?Daha yeni tanıştık fakat sen sevgiliymişiz gibi davranmaya başladın.Sadece çarpıştık.Hem sen benle o kadar konuşmak yada yakınıma gelmek istiyorsan niye 8 yıl bekledin ?Daha adımı yeni öğrenmene rağmen direk beni öpmeye kalkıyorsun.Bu da senin hakkında kötü şeyler düşünmeme neden oluyor.Neyse ben gitmeliyim....``dedim ki anında beni durdurmak için kolumu tuttu.
``Seni rahatsız ettiysem üzgünüm ama kendimi 8 yıldır tutuyorum senin 25'ine gelmeni bekledim senin kaç yaşına geldiğini sormam rol icabıydı çünkü senin yanında pot kırmak istemedim ama senin hakkında her şeyi biliyorum hatta benimle konuşmak için 25'ine kadar bekledin çünkü o zamanlar tanışırsak seni kardeşim gibi görmemden korktun bana fiziksel yaş olarak yaklaşınca benimle konuşacaktın ve ben de bu yüzden senle hiç konuşmadım ve şimdi vakti geldi...Seni Seviyorum``bunu söylerken kollarını belime dolamıştı```Seni gördüğüm ilk günden beri seni düşledim ve seni düşünen bütün erkeklerin üstüne lanet saldım eğer sen de hala istiyorsan``derin bir nefes çekti``BENİM GÜZELLER GÜZELİ TANRIÇAM,AŞKIM OLUP BENİ DÜNYANIN EN MUTLU ADAMI YAPAR MISIN?``sadece kafamı sallayabildim,afallamıştım.
``Bu arada senin benim ne olduğumu anlaman ve sana yapılan büyü bizim büyük ihtimalle sonsuza kadar beraber olacağımızı gösterir....Yani sana böyle yakın davranmamın diğer sebebi de budur....Bize büyük bir sonsuzluk bahşedilmişken niye bunun keyfini çıkarmayalım değil mi?``dedi ellerini hala belimden çekmemişti.
``Eğer önümüzde büyük bir sonsuzluk varsa biraz yavaş olalım ve senin dediğinin doğru olup olmadığına bakalım ve ben sana yaklaşmadan bir daha bana dokunma.`` dedim.Çünkü dokunduğunda doğru şekilde düşünemiyorum diye de devam ettirdim içimden.Ellerini ittim ve kendimi geriye çektim..
``Sen nasıl istersen aşkım``gülümsedi.Kalbim durucak,aşkım dedi bana.
``Sence seninle çıktığımı arkadaşlarım bilmeli mi?Ne de olsa doğum günüme geleceksin ama arkadaşlarım senin 33 yaşında olduğu sanıyor fakat sana en fazla 27 yaşında denir.Sence ne yapmalıyız ve sen benden onlara göre fiziksel olarak tabii yaşça büyüksün kim senin sonsuza kadar 25 olduğuna inanır ki?``
``Sence akıllarına gelir mi?Derim ki:ben Londra'dan özel yapım krem getirttim onun için küçük gösteriyorum.Onlar da:vayyy der geçerler.``
``Tamam o zaman görüşürüz``dedim
``Çok isterim``dedi ve gülümsedi

CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:51 pm

Çok güzel olmuş
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:52 pm

saol cnm
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:55 pm

Önemli değil
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:47 pm

gerçekten çok güzel olmuş
çok beğendim
ellerine sağlık
deadly
Moderatörler
Moderatörler
deadly

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:56 pm

Bence çok güzel yb!
Tuğba
Site Lady
Site Lady
Tuğba

MesajKonu: Geri: Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı   Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:40 pm

aynen yb Very Happy

Meydan Okuyan Bir Aşk Masalı
1 sayfadaki 1 sayfası