Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selam millet!Ben geldim!XOXO

+5
pff_xP
LittleMonster
Legato
CresceNDo~
Mrs Salvatore
9 posters
YazarMesaj
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

Selam millet!Ben geldim!XOXO Empty
MesajKonu: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:39 pm

Selam arkadaşlar ben Hazal Güngör!Siteye yeni üye oldum anlayacağınız gibi....Ve sizinle tanışmayı içtenlikle isterim....
1.75 boya sahibim yani biraz sırığım...:DTamam arkadaşlar kabul biraz değil tam bir sırığım:D
Ela gözlere sahibim...Gözlerimin ilginç bir yanı var güneşte yeşil oluyor.Yani mesela gözümün bir yarısına güneş vurup diğerine vurmadığında gözümün bir yarısı yeşil bir yarısı kahverenginin açık bir tonu oluyor.
Minik dudaklara sahibim..Ben bunu sevmiyorum ama arkadaşlarım bunun bana nostaljik olan yüzümle uyum sağladığını ve ortaya farklı bir güzelliğin çıktığını söylüyor...Katılmıyorum buna ama zaten fotorafımı ekleyeceğim siz buna karar verirsiniz.En belirgin fiziksel özelliklerim bunlar.....Şimdi bide benden kişilik olarak bahsedelim...
Deli dolu,sıcakkanlı,gayet dışa dönük,komik,tatlı,şeker,dürüst,dobra,yardımsever ve kibar biriyim...Bir dakika şimdi anladım ki acaip mütevazı biriymişim ben ya....Gördünüz mü nasıl övdüm kendimi?Neyse arkadaşlar bir de kendimizi eleştirelim de durumu kurtaralım...:DGördüğünüz gibi mütevazı biri değilim,çok çabuk sinirlenirim,insanlara çok çabuk güvenirim,etrafı hiç umursamam daha doğrusu hiçbir şeyi umursamam,arada biraz hödüğümdür,bazen feminist yanım tutar ve intikamcıyımdır...En kötüyü sona sakladım sıkılan kapatan görmesin diye:DYok yok şaka yapıyorum arkadaşlar..Pek baskın bir özelliğim değildir...Bu yüzden aklıma en son geldi...Hobilerim kitap okumak hikaye yazmak ve müzik dinlemektir....Arkadaşlar hikaye yazmak demişken siteye hikayemi de ekleyeceğim:DBaya uzun yazdım biliyorum ama bir iki şey kaldı...Fobilerim kapalı yerde kalmak ve arılar.....Ve en son şey:Bunu okuduğunuz için çok teşekkür ederim.....
Her neyse bir özelliğimi eklemyi unuttum galiba fark ettiğiniz gb gevezenin tekiyim!
Kih kih kih mucuk!!XOXO

CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:50 pm

Hikayemi yazdın Hazal o tanıtım ne kadar uzun hoşgeldin
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:51 pm

hahaaa eski tanıtımmm ama yazıyı büyüttüm:D hoşbulduk cnnm
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:52 pm

Anladım çok uzunda
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:56 pm

Very Happy gevezeyiz iştexD
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:58 pm

Olsun ama işte herşeyini detayına kadar anlatmışsın merak etmezler seni
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:59 pm

etmesinler boş ver
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:00 pm

Tamam o zaman
Legato
Üye
Üye
Legato

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:46 pm

hoş geldin.
Mrs Salvatore
Üye
Üye
Mrs Salvatore

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:47 pm

hoşbulduk cnm
LittleMonster
Süper Moderatör
Süper Moderatör
LittleMonster

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 5:04 pm

Adından gerisini okumadım xD hoşgeldin Very Happy
http://geceeviturkey.yetkinforum.com/forum.htm
pff_xP
Süper Moderatör
Süper Moderatör
pff_xP

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 8:54 pm

Hoşgeldin lol!
10-UR
Üye
Üye
10-UR

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:26 pm

selam bende Onur sanırım Ahmet ve benden başkada erkek yok zaten Very Happy iyi forumlar
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:43 pm

hoşgeldin (:
Dar[k]neSs*
Moderatörler
Moderatörler
Dar[k]neSs*

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:52 pm

h.q tatLm bni tanıosndr:D
Tuğba
Site Lady
Site Lady
Tuğba

MesajKonu: Geri: Selam millet!Ben geldim!XOXO   Selam millet!Ben geldim!XOXO Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 9:25 am

hoşgeldin siteye Very Happy

Selam millet!Ben geldim!XOXO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben geldim sonunda :D
» İkiz bende geldim
» Ben Geldim.. Nerede Kırmızı Halı?!
» Selam
» Selam