Vampiristler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiristler

Vampiristler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zircirlenmiş Narkissos

4 posters
YazarMesaj
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

Zircirlenmiş Narkissos Empty
MesajKonu: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:59 am

Zircirlenmiş Narkissos Zincirlenmisnarkissoska

Son derece beğeni toplayan Karacamdan Kelebek ile Laurell K. Hamilton’ın vampir avcısı; Anita Blake geri döndü.
Anita, daha önce hiç yüzleşmediği doğaüstü şiddetli bir saldırıdan kurtuldu ve bunu hayatındaki iki adam olmaksızın yaptı.
Şimdi, Jean-Claude veya Richard’ı son gördüğünden bu yana altı ay geçti.
Altı ay bekârlık. Altı ay kararsızlık. Altı ay tehlike.
Vücudundaki hem vampir, hem de kurt adam saldırılarının izleri yüzünden, üçlü grup tamamlanana kadar, üçü de korunmasız kalıyordu.
Fakat insanları kaçıran biri Anita’nın korumaya yemin ettiği masumları hedeflediğinde, Anita olabildiğince yardıma ihtiyaç duyuyor.
Toprak parçalayıcı bir birlikteki Anita, Jean-Claude ve Richard işaretleri birleştiriyor, ve biri diğeriyle ayrılamaz bir bütün oluyor.
Beklenmedik bir durumla, Anita ikisinin gücünden de yararlanabiliyor. İkisinin de kalbini hissedebiliyor… Düşüncelerini duyabiliyor… Onların açlığını biliyor. . .
Onu insanlığın eşiğine sürükleyen kaderden, bu kan şehvetine teslim olmaktan, vücudunun dönüşme ve ruhunu tüketme arzusundan hiçbir şey Anita’yı kurtaramaz.

Çoğumuzun aylardır heyecanla beklediği kitap; Zincirlenmiş Narkissos!
Artemis Yayın evine baskı yaptığımız 3 yıllık ara yüzünden isyan ettiğimiz seri sonunda devam ediyor. En sonunda tüm erkeklerinden uzaklaşan Anita 6 aylık bir sessizliğin ardından onlarla ne yapacak bakalım? Uzun süreli ayrılıklarından sonra 3lü ilişkilerine ne olacak? Bu sorunları atladığımızda çetin vampir avcımızı bu sefer de tehditler rahat bırakmıyor. Nimir-Ra'ları olduğu leoparadamlardan biri kaçırıldı.. Bakalım Anita Blake onu kurtarabilecek mi
delilo
Prenses
Prenses
delilo

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:12 pm

paylaşım için teşekkürler:)
CresceNDo~
Adminstrator
Adminstrator
CresceNDo~

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:03 am

Rica ederim
dilara
Üye
Üye
dilara

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:20 pm

okudum bunu ben cheers biraz nasıl desem şey di Very Happy
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:40 pm

emin değilim ama bunu kitapçıda görmüştüm sanırım

dilara demiş ki:
okudum bunu ben cheers biraz nasıl desem şey di Very Happy
neydi?
paylaşım için saol
dilara
Üye
Üye
dilara

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:41 pm

açıktı Very Happy toplu ...vardı
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:47 pm

hımmm ... anladım (:
dilara
Üye
Üye
dilara

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:48 pm

hehe Very Happy
Queen
Moderatörler
Moderatörler
Queen

MesajKonu: Geri: Zircirlenmiş Narkissos   Zircirlenmiş Narkissos Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 6:27 pm

şimdilik kalsın ozmn diyomuşum Very Happy

Zircirlenmiş Narkissos
1 sayfadaki 1 sayfası